KONST / Litografier / Litografi 12927010
nr 1292 7010
Litografi
Carl Fredrik Philip Meyer, O. 1862, Oscar IIs barn, Gustaf hertig av Värmland, Carl hertig av Västergötland, Oscar hertig av Gotland. Ej signerad. Motivet: 11x8,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:55:58
24/11 11:33:20
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska